Chic Bazár – kúzelné upratovanie

Akcia pre priaznivcov bazárov a dobrých myšlienok za účelom sprostredkovať predaj či výmenu chic oblečenia a doplnkov so sprievodným a obohacujúcim programom.Pozývame vás na CHIC BAZÁR – KÚZELNÉ UPRATOVANIE
Pozývame vás na náš bazár, ktorý je nadväzuje na úspešný prvý bazár v októbri 2017. Nazvali sme ho Chic Bazár – kúzelné upratovanie a jeho hlavnou myšlienkou je OZDRAVIŤ naše šatníky a zachovalé nadčasové kúsky, ktoré už nenosíme, ale ktoré by ešte mohli potešiť niekoho iného, PREDAŤ. Inšpirovali sme sa upratovacou metódou Konmari od Japonskej autorky Marie Kondo.

Vytvoríme priestor, v ktorom môžete svoje zachovalé a chic oblečenie priniesť. Môžete ich predať, vymeniť či darovať. Okrem toho, radi by smevyzbierali konkrétne oblečenie a darovali ho vybraným organizáciam či ľuďom (viac informácií prinesieme neskôr).

Sprievodný program:

Poobedie vám spríjemníme aj sprievodným programom pre dospelých.

A ak je medzi vami nádejný módny dizajnér či dizajnérka, určite využite túto príležitosť na zrecyklovanie starších, avšak kvalitných módnych kúskov.

Na fanpage Chic Bazár – Kúzelné upratovanie nájdete tipy a návody ako si v šatníku upratať. Vďaka tejto metóde to bude raz a navždy.

Ponúkame fotky, ako správne ukladať oblečenie, aby ste vo svojich skriniach a policiach mali krásny poriadok. Prichádzajúca jar je ideálnym časom pre detox, odporúčaný nielen pre telo, ale aj náš domov.

Partnermi projektu sú e-zeny.
Pre členky e-žien je pripravená zľava z predajného miesta 30 percent. Zaujímajú vás ďalšie výhody členstva? Nájdete ich v sekcii venovanej členstvu.

Pre viac informácií nás kontaktujte cez Messenger.

Miesto konania bazáru:
MONSTERS cafe and bar
Rusovská cesta 50-56 (Petržalka City), Bratislava
(oproti Vlasteneckému námestiu)

Bonus pre tých, ktorí prídu autom: bezproblémové parkovanie pred obytným domom Petržalka City

Info pri využití MHD: z Hodžovho námestia je to autobusom číslo 83 len 7 min, treba vystúpiť na zastávke Hálova.
Dostanete sa k nám aj linkami číslo 84, 88, 92, 99.