Detská hravá aromaterapia

Letné live stretnutie u nás v Monsterscafe.
Ak chcete vedieť viac ako môžete pomôcť sebe a svojim blízkym prostredníctvom aromaterapie, príďte na doobednu Voňavú lekárničku“, ako ju my s láskou voláme priamo k nám do #monsterscafe a dozviete sa ako využívať prírodné esenciálne oleje najvyššej terapeutickej kvality v prospech svojho zdravia, udržania zdravia detí a vašich blízkych.
O sile esenciálnych olejov, ktoré sú 100% prírodné, vysoko účinné a cenovo dostupné Vám porozpráva Zdenka Goldschmidtová, ktorá miluje aromaterapiu tak, že si bez nej nevedia predstaviť svoje fungovanie.
Tentokrát bude Voňavé posedenie venované naším najmenším a najdôležitejším ľúďom. Dozviete sa, ktoré esenciálne oleje sú vhodné pre malé aj väčšie deti. Ako oleje bezpečne používať pri deťoch a prejdeme si aj konkrétne recepty na najbežnejšie detské zdravotné neduhy.
Viac o Zdenke nájdete aj priamo tu:
https://zdenkagoldschmidtova.sk/
Doba trvania tohto voňavého workshopu je 1,5 hod.
Počet osôb sme obmedzili na 8 z dôvodu, aby sme Vám vedeli venovať väčšiu pozornosť. Preto si prosím svoje miesto dopredu zarezervujte na zdenka@zdenkagoldschmidtova.sk.
Účasť 5eur/osoba – v danej hodnote však dostane každý účastník aj niektorý z esenciálnych olejov podľa vlastného výberu.
Tešíme sa na Vás.