Hodíme sa k sebe? – partnerská numerológia

Hodíme sa k sebe? – partnerská numerológia
workshop #2

Interaktívny workshop s TOP odborníčkou Katarínou Čičmancovou

Termín: 26. 2. 2020
Čas: 17.30 – 20.00 h
Miesto: Monsters Cafe a Bar, Bratislava

Už fenomenálny Nikola Tesla a aj dávno pred ním mnohí ďalší géniovia svojej doby poznali silu čísel.
Ako duša sa sem rodíme s určitým plánom, súčasťou ktorého sú ľudia okolo nás a aj vzťahy, ktoré vytvárame. Tieto vzájomné spojenia a prepletenia, ktoré nazývame vzťahmi, zákonite súvisia práve s našou karmou a osudom. Iba skrz ne sa učíme, rastieme a dozrievame.
Nastáva však doba, kedy sa do popredia dostáva, priam „derie“ energia ženská – empatická, láskavá a súcitná, plná porozumenia. Sú však pohľady, ktoré ju vnímajú ako súperiacu. Rovnako tak sú medzi nami ľudia, ktorí tento trend vnímajú ako potrebu, aby sa ženy vyrovnali mužom. Tomuto postoju napomáha aj názor, ktorý tvrdí, že novodobí muži zlyhali.

Ako to v skutočnosti je, čo s takýmto nastavením spoločnosti robiť a ako si poradiť? Aj tieto témy budeme rozoberať na našom najbližšom, už februárovom workshope s odborníčkou v oblasti číselnej alchýmie – numerologičkou Katarínou Čičmancovou.
Pýtate sa aj vy sami seba – kde je ten Váš pravý/ tá pravá? Či sa k sebe vôbec hodíte? A či je to práve ON/ONA, s ktorým/ktorou tvoríte pár? Na čo si vo vzťahu dávať pozor?

Na tomto workshope nazrieme do čísel tak, aby ste si dokázali viac porozumieť a cez filter čísel nazreli do vlastnej podstaty a pochopili potreby seba ako aj svojho partnera vo vzťahu.

Dozviete sa tiež:
– v čom sa odlišuje mužská a ženská energia
– aká je úloha ženy a úloha muža vo vzťahu
– rozbor celebritných párov:
Wiliam a Kate
Diana, Charles a Camila.
– ste so svojim partnerom na rovnakej vlnovej dĺžke?

Komu je workshop určený:
– začiatočníkom a aj pokročilým (+ všetkým, ktorých táto téma na akejkoľvek úrovni osloví :-))

Kto je Katarína Čičmancová
Žena so 17 ročnou praxou v oblasti numerológie. Má ekonomické vzdelanie a čísla sú súčasťou jej života dodnes. Numerológii sa venuje s cieľom pomôcť ľuďom lepšie pochopiť ich potenciál ukrytý v číslach ako aj v nich samotných.
Sama pre seba nazrie do vlastných čísiel iba v prípade, že sa ocitne na životnej križovatke. Riadi sa heslom, že každý si je strojcom vlastného šťastia.

Vstupné: 24€/os.

Počet osôb je limitovaný.

Viac informácií k registrácii na workshop nájdete tu: https://superladies.sk/produkt/partnerska-numerologia-hodime-sa-sebe/