Je super byť (so) ženou!

S veľkou radosťou Vás pozývame na náš prvý event „Je super byť (so) ženou“.
Počas tohto večera sa budete môcť započúvať do akusticky upravených piesni slovenskej speváčky Kristiny Tran, ktorú bude doprevádzať všestranný hudobník Patrik Simeonov.
Kým si hudobníci oddýchnu, bude pre Vás pripravená prezentácia ručne pletených a šitých modelov slovenskej #slowfashion značky #SOAY. Dizajnérkou a zhotoviteľkou výrobkov je samotná Kristina Tran a nakoľko ide o veľmi nositeľnú a ležérnu módu, určenú pre každú ženu, tak aj modelky budú krásne a prirodzené ženy, maminy, ktoré navštevujú tanečné kurzy #Bodyvibes pod vedením choreografky a tanečníčky Mirky Kiči. Mirku si môžete pamätať z rôznych televíznych projektov ako Slovensko hľadá Superstar, Česko-Slovenko má talent, ale tiež z tanečnej skupiny Spin.
Už teraz sa veľmi tešíme, ako budeme môcť spolu stráviť príjemný večer pri vínku v ešte príjemnejšom podniku Monsters Cafe v Petržalke.
Zakúpením vstupenky v hodnote 8€ podporíte náš projekt, v ktorom si chceme pripomenúť, že symbolom ženskej krásy nie sú iba „dokonalé“ miery, ale hlavne prirodzenosť a autenticita.
Ak máte záujem sa zúčastniť, určite sa pridajte do eventu, ale tiež si radšej zakúpte lístok vopred, nakoľko bude obmedzená kapacita.

Tešíme sa na Vás.
Kika & Mirka