Letná hravá aromaterapia

Letné live stretnutie u nás v Monsterscafe.

Ak chcete vedieť viac ako môžete pomôcť sebe a svojim blízkym prostredníctvom aromaterapie, príďte na poobednú „Voňavú lekárničku“, ako ju my s láskou voláme priamo k nám do #monsterscafe a dozviete sa ako využívať prírodné esenciálne oleje najvyššej terapeutickej kvality v prospech svojho zdravia, udržania zdravia detí a vašich blízkych.

O sile esenciálnych olejov, ktoré sú 100% prírodné, vysoko účinné a cenovo dostupné Vám tentoraz povedia Miriam Gorentsuk spolu so Zdenkou Goldschmidtovou, ktoré milujú aromaterapiu tak, že si bez nej nevedia predstaviť svoje fungovanie.

Viac o Zdenke nájdete aj priamo tu:
https://zdenkagoldschmidtova.sk/

Doba trvania tohto voňavého workshopu je 1,5 hod.

Počet osôb sme tentokrát obmedzili na 8 z dôvodu, aby sme Vám vedeli venovať väčšiu pozornosť. Preto si prosím svoje miesto dopredu zarezervujte na mgorentsuk@gmail.com.

Účasť 5eur/osoba – v danej hodnote však dostane každý účastník aj niektorý z esenciálnych olejov podľa vlastného výberu.

Po prvýkrát budete mať v prípade záujmu aj možnosť merania pomocou prístroja iTOVI, ktorý dokáže odporučiť esenciálne oleje priamo Vám na mieru. Meranie bude spoplatnené extra poplatkom a nie je povinné 🙂

Tešíme sa na Vás.

Miriam & Zdenka