Letný denný tábor v Monsters cafe

Prvý krát už toto leto pre Vaše ratolesti – denný kemp v Monsters cafe!

Cez prázdniny neváhajte a nechajte svoje deti, možno len na skok od Vášho domu, v príjemnom prostredí ramena Dunaja, kde sa zaručene nudiť nebudú. Pod dohľadom skúsených a milých inštruktorov si užijú krásne leto s množstvom zaujímavých športových, tvorivých i zvieratkovských aktivít.

Bohatý program na čerstvom vzduchu ako aj rôzne aktivity v moderných priestoroch Monsters cafe kútika s novými kamarátmi im príjemne spestria leto.

Počas táborového týždňa sa bude okrem tvorivých tematických aktivít aj veľa športovať.

  • V pondelok deti navštívia letnú Magio pláž, kde sa budú hrať s loptami, naháňať a aktívne zapájať všetky svaly svojich telíčok.
  • V utorok sa dozvedia všetko dôležité o koníkoch, spoločne ich nakŕmime, učešeme a odnesieme si množstvo zážitkov a fotografii.
  • Počas stredy sa detičky môžu tešiť na dopravné ihrisko. Naučíme sa rozpoznávať dopravné značky a dôležité pravidlá cestnej premávky na bicykli. Aké by to bolo leto bez vody a kúpania.
  • Vo štvrtok budeme šantiť vo vode, plávať a oddychovať pri bazéne na letnom kúpalisku Matadorka. Každý malý monster v sebe skrýva tvorivého ducha.
  • V piatok ich všetkých objavíme počas Monsters talentu a týždeň ukončíme parádnou minidiskotékou.

Monsters letný tábor sme pre Vás pripravili v spolupráci s profesionálmi z www.dennetabory.sk, aby vaši najmenší u nás prežili nezabudnuteľný prázdninový týždeň plný zábavy, tvorenia, športovania a nových zážitkov.


Odporúčaný vek účastníkov: 6 – 14 rokov

Zmena programu vyhradená.

Všetky termíny a viac info tu >http://dennetabory.sk/tabory/letny-monsters-tabor/