Liečebné a harmonizačné masáže

Liečebné a harmonizačné masáže TUINa v Monsters cafe!

Masáže sú jednou zo súčastí liečebných metód tradičnej čínskej medicíny a sú určené na navrátenie rovnováhy a prirodzeného súladu medzi človekom – jeho vnútorným a vonkajším vesmírom.
Ľudské telo nám ukážkovo odzrkadlí každú nerovnováhu.
Prostredníctvom masáží a najmä „prečítaním“ vonkajších znakov tejto nerovnováhy na tele, sa veľmi príjemne, cez tenký odev, rôznymi masážnymi technikami /tlakom, stláčaním, hnetením/ pôsobí na meridiány, akupunktúrne body a vnútorné orgány.
Tým sa dokážu uvoľňovať blokády, spriechodnia sa dráhy, vyrovnáva sa nadbytok či nedostatok, čím sa telo opäť dostáva do rovnováhy.
Prinavracia sa nám opäť zdravie, sila, vitalita a energia.

Celkové účinky masáží:

– prevencia chorôb, zlepšovanie imunity
– zbavovanie sa stresu a strachov
– získavanie dôvery vo vzťahu k dospelým
– uvedomenie si a precítenie vlastného tela
– nadobudnutie láskavého vzťahu k sebe samému
– upokojenie, uvoľnenie
– zdokonalenie koncentrácie, učenia
– zlepšenie komunikácie v domácom prostredí, v kolektíve
– masáže prispievajú k celkovej pohode dieťaťa ako aj rodiča/ učiteľa

Používané masážne prípravky: čisté prírodné oleje, kvalitné éterické esencie zn. Karel Hadek a ich zmesi na upokojenie, povzbudenie, harmonizáciu

Kto som?
Volám sa Katarína Štefková. Počas mojich zahraničných ciest po Indii, Izraeli, Nepále, Anglicku som spoznávala rôzne kultúry a nadobúdala potrebné vedomosti.
Od roku 1999 som absolvovala množstvo vzdelávacích kurzov v oblasti práce s ľuďmi a ako aj vo sfére masáží. Naposledy som absolvovala 3. ročné štúdium čínskych tlakových masáží TUINA na Európskej škole TUINy v Prahe.
Najviac ma však oslovuje P R Á C A S Ď E Ť M I.
Toto je oblasť, ktorej cítim, že sa mám venovať a kde môžem svoje nadobudnuté skúsenosti a vedomosti využiť.

Osobne veľmi intenzívne vnímam súčasné zrýchlené životné tempo v súvislosti s najrozličnejšími poruchami správania detí, ako sú hyperaktivita, ADHD/ADD, poruchy učenia, neschopnosť koncentrácie, ako aj poruchy pohybového aparátu (nedostatok pohybu detí vonku, chybné držanie tela a iné).

Vstup na masáž: zdarma
V prípade, že si želáte sa piatkovej masáži v našej kaviarni zúčastniť, prosím napíšte na mailovu adresu: kstefkova@zoznam.sk,aby sme vedeli, s koľkými z vás môžeme rátať.

Tešíme sa na vás

Váš Monsterscafe tím a Katarína Śtefková