Pamäť tela – networkingové stretnutie E-žien

Mnohé z vás, s ktorými sa stretávame, vnímajú prácu na sebe, svojich vzťahoch a prístupe k životu ako súčasť sebapoznávania a rastu, nielen osobného, ale aj podnikateľského. To, ako vnímame druhých, seba, život, prácu, ako nazeráme na svet a s čím všetkým sa stretávame, či dokonca bojujeme, na to všetko má vplyv rané obdobie nášho života. Pretože naše telo si pamätá viac, ako vedomá myseľ. Často so situáciami či ľuďmi bojujeme, namiesto toho, aby sme sa naučili prijať, že niekedy to jednoducho tak JE a netreba tomu stáť v ceste.

O tom, ako sa to dá osvojiť, ale aj o mnohých iných témach, sa budeme rozprávať na najbližšom stretnutí E-žien, na ktoré vás srdečne pozývame. V E-ženách máme rady otvorené zdieľanie o témach, ktoré sa často v podnikateľských kruhoch vynechávajú. Práve to z nás vytvára združenie, ktoré nie je len o podnikaní, ale aj o empatii, emóciách a ženskej energii. Pretože tieto aspekty nás dotvárajú a my tak dokážeme podnikať aj žiť srdcom, žensky.

O ktorých témach a s kým budeme besedovať?

Naše pozvanie prijala naša členka Zuzana Bajkaiová, s ktorou sa počas besedy (s Gabi Revickou a Tamarou Osaďanovou) pozrieme na témy ako limbický otlačok, popôrodné traumy, liečenie vnútorného dieťaťa, či partnerské vzťahy v kríze. Dotkneme sa aj citlivej témy žien, ktoré o svoje bábätká v brušku prišli, prípadne tehotenstvo či pôrod ani nemohli spoznať a zažiť.

Kto je Zuzka Bajkaiová?
Magistra sociálnej práce so zameraním na psychoterapiu s resocializáciou, dula, terapeutka, sprevádza ženy v období tehotenstva, pri pôrodoch a v šestonedelí (aj našu spolu-koordinátorku Tami Osaďanovú). Podporuje rodičov v čase, keď štartujú svoje rodičovské roly, sprevádza jednotlivcov a rodiny v krízach. Venuje sa dlhodobému dopadu pôrodu a zážitkov z raného detstva na život človeka, témam limbického odtlačku, rehabilitácii pôrodných zážitkov / rebirthing, ženám s pôrodnou traumou, témam liečenia vnútorného dieťaťa a vedomého rodičovstva. Lektoruje, občas prednáša a píše.

Veľmi sa na tieto témy a na vás tešíme spolu so Zuzkou.
Po oficiálnej časti besedy, do ktorej veríme, že sa zapojíte so svojimi otázkami, bude priestor aj na neformálny networking. Budete tak mať možnosť bližšie sa spoznať so Zuzkou, aj našimi E-ženami.

Pre potvrdenie účasti sa nezabudnite prihlásiť včas prostredníctvom našej webstránky.