Spiritualita v psychosomatike

Cena: 68,5€
Spiritualita je základnou ľudskou kvalitou bytia, ktorá hľadá zmysel svojej vlastnej existencie.
Spiritualita sa cyklicky pýta po počiatočnom a konečnom zmysle procesu ľudskej existencie tu na Zemi.
Nikdy nebola, nie je a nebude žiadnym módnym trendom, rozmarnosťou či rozmaznanosť modernej doby! Hoci ju mnohí súčasní proroci modernej spoločnosti takto často predstavujú.
Spiritualita je neoddeliteľnou ľudskou potrebou a zároveň tajomstvom. Ten, kto ju definuje, v tú chvíľu ju v sebe zabíja.
Človek prirodzene kladie sám sebe otázky a hľadá odpovede. Niekto je nachádza v mystike, iný v matematike a fyzike. A obaja sú u rovnakého Zdroje poznania. Lebo hľadajú v sebe.
Seminár je určený:
– odborná i laická verejnosť
– odborníci, ktorí majú záujem si doplniť svoje vedomosti aj o oblasť psychosomatiky
Seminár bude pozostávať zo štyroch 1,5 hodinových blokov, pričom bude prebiehať interaktívnou formou (možnosť dotazovania po celý čas trvania). Obedová prestávka bude včase od 12:00 do 13:00hod. Možnosť objednania si obedového menu je už pri kúpe vstupenky, pričom OBED SA PLATÍ NA MIESTE PRIAMO V KAVIARNI, NIE JE SÚČASŤOU CENY VSTUPENKY.
O prednášajúcej::
MUDr. Jarmila Klímová
Vyštudovala lekársku fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Je psychiatrom a psychoterapeutom s 9 ročnými skúsenosťami v tejto oblasti.Od januára 1995 pracuje na psychiatrickom oddelení v Mostě, kde pracovala v odbore chirurgia AT. V septembri 1995 sa presťahovala do psychiatrickej nemocnice v Dobřanoch. Pracovala na oddelení akútnej psychodiagnostiky, mentálnej retardácie, terminálnych psychotických porúch, ošetrovateľskej stanice a neurológie. Vedie oddelenie neurotických porúch a pracuje jeden rok na ambulancii, kde väčšina práce bola orientovaná na psychoterapiu.V novembri 1997 získala v prvom ročníku atestáciu psychiatrie. Väčšina ďalšieho vzdelávania bola opäť zameraná na psychoterapiu.