Teraz a predtým – krst knihy Zuzany Kolačanovej

Krst knihy Tu a teraz Zuzany Kolačanovej v Monsters Cafe and Bar,

Anotácia knihy:
Hlavná postava románu Teraz a predtým žije už niekoľko rokov vo vzťahu, ktorý jej neprináša naplnenie. Občas zablúdi do svojej minulosti a v jednotlivých udalostiach nachádza prepojenia s prítomnosťou. Veľa pre ňu znamená rodina, sestra a priatelia z čias, keď študovala na strednej škole. Nepríjemná pracovná skúsenosť ju privedie k človeku, o akom podvedome snívala. Podarí sa jej nájsť svoje šťastie a zmieriť sa s tým, čo prežila? Je s ňou jej minulosť spätá natoľko, že ju bude zväzovať a brániť žiť naplnený život? Odpovede nájdete v príbehu.

Termín krstu: 20.11. od 18.00 h
Vstup voľný, resp. na pozvánku/potvrdzujúci mail (v prípade, ak by ste sa krstu chceli zúčastniť, je potrebné napísať mail na: zuzanaro@yahoo.com, je potrebné dostať potvrdenie).

Biografia:
Zuzana Kolačanová pochádza z Michaloviec a vyštudovala žurnalistiku a filozofiu na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Píše od základnej školy – básne, poviedky, články do novín a časopisov. Na strednej škole si sama vydala zbierku básní s názvom Sedemnásť. Toto je jej románová prvotina. Žije v metropole, je vydatá a keď práve nepíše, tak určite číta, praktizuje nordic walking alebo bicykluje.

Tešíme sa na vás

Váš Monsterscafe tím a Zuzana