Up4Brunch s Denisou Majskou – Štýlom k autenticite

Up4Brunch s Denisou Majskou – Štýlom k autenticite

„Krása ženy začína v momente, keď sa rozhodne byť sama sebou!“ Tento výrok kedysi povedala jedinečná Coco Chanel a ja sa s ním taktiež stotožňujem. Inšpirovala tisíce žien a to je aj mojou veľkou snahou. Vyštudovala som financie na Ekonomickej univerzite v Bratislave, ale svojho sna pracovať s módou som sa nikdy nevzdala. Móda ma sprevádza celý život, najprv ako modelku, missku, aj podnikateľku a neskôr ako stylistku.
Obsahom prednášky bude poukázať na celistvosť osobnosti, vnútornú i vonkajšiu krásu a jej vzájomné prepojenie k autentickému štýlu v pracovnom prostredí. Či vás čaká pracovný pohovor, pracujete v biznis prostredí, v kreatíve alebo vediete „len“ svoj vlastný biznis, vždy môžete vyzerať profesionálne a štýlovo. Zameriame sa na biznis styling a na konkrétnych príkladoch si ukážeme jednoduché tipy, triky a nevyhnutné zásady, ktoré treba dodržiavať.

Kto je Denisa:

Som koučka štýlu a napĺňa ma pomáhať ženám nájsť svoj osobitý štýl, aby sa cítili krásne a sebavedomé. Ku každej svojej klientke pristupujem individuálne, snažím sa vystihnúť jej osobnosť, aby sa cítila v oblečení, ktoré nosí, sama sebou. Prihliadam na jej životný štýl, hodnoty a postoje a odborne sa ju snažím usmerniť malými krokmi k celkovej zmene imidžu. Inklinujem k minimalistickému štýlu v podobe šatníka pozostávajúceho zo vzájomne kombinovateľných kúskov. Riadim sa heslom, že menej je viac. Moje stylistické práce sa objavili v rôznych módnych časopisoch a vyskúšala som si i prácu módnej redaktorky. Svoje zručnosti a vedomosti som doplnila certifikátom stylistky od Štúdia 22 a neskôr certifikátom londýnskeho inštitútu – Style Coaching Institute ako kouč štýlu.

Čo je to vlastne krása? Má toľko podôb, pre každého to znamená niečo iné a vidí ju v niečom inom. Všeobecne poznáme tú vnútornú i tú vonkajšiu. Jedna bez druhej hádam ani neexistuje, nie je celistvá. Byť krásna zvonka i zvnútra je presne to, čo každá žena objavuje celý život. Odhliadnuc od telesnej krásy, byť krásna znamená byť so sebou spokojná, mať sa rada, cítiť sa šťastná. Byť sama sebou je cesta poznania, ktorú spoznáme len cez seba, cez svoje skúsenosti, postoje, myšlienky, ktoré nás denne postretávajú a formujú. Je o neustálom zdokonaľovaní sa a práci na sebe samej, pri ktorej vám viem byť sprievodcom.

Pre koho je workshop určený:
– pre ženy, ktoré milujú módu
– pre ženy, ktoré hľadajú svoj štýl a rady by sa vedeli zorientovať v tom, čo sa nosí, čo sa im hodí a ako si nájsť svoj autentický štýl
– pre ženy, ktoré si myslia, že nevedia kombinovať svoj šatník
– pre ženy podnikateľky

Cena: 28 eur s DPH
Kapacita: limitovaná
Dátum a čas: 24. októbra 2018 od 11.30 do 13.30 h
Cena vstupenky zahŕňa: workshop, kávu alebo čaj, citronádu + brunch

V pripade zaujmu sa nám prihlasujte na http://superladies.sk/produkt/stylom-k-autenticite/

Tešíme sa na Vás

Superfeel team a Denisa