Vesmírom ku sníčkom

Milé deti, milí rodičia,
predstavujeme Vám detskú kreatívnu knižku „Vesmírom k sníčkom“. Knižka je o putovaní detskej výpravy vesmírom, na ktorej spoznávajú planéty od výmyslu sveta. Všetkých zvedavcov čaká Medíková, Ovocná, Autíčková, ale napríklad aj Bublinková planéta, ale ešte mnohé ďalšie.
Kniha určená deťom od 3-10 rokov a je unikátna tým, že po každej planéte nájdete samostatnú čistú stranu, kde si dieťa môže namaľovať vlastnú predstavu planétky, o ktorej práve čítalo. Každý jeden exemplár knihy bude teda unikátny a neopakovateľný a bude spoločným dielom autorky a dieťatka. 🙂

Týmto Vás pozývame na krst tejto kreatívnej detskej knihy, ktorý Vás vyzabáva v sobotu 29. septembra 2018 od 10.00 – 13.00 h v Monsters Cafe and Bar.
Krstiť bude detské Divadlo Mici a Mňau, ktoré si pre Vás pripravili Vesmírne predstavenie a o kreatívnu zábavu sa postará Planetka Mia, s ktorou budú deti priamo na mieste tvoriť.
Pri tom všetkom bude, samozrejme, prítomná aj autorka, u ktorej si môžete priamo na mieste kúpiť knihu s osobným venovaním dieťatku. 🙂
A kto sa chce stať súčasťou krstu, nech si so sebou prinesie bublifuk, lebo krstiť sa bude bublinkami!
🙂
Vstup na celú túto akciu je voľný.

Tešíme sa na Vás!

Monsterscafe tím a autorka knižky Evka