Výroba vianočných ozdôb z prírodných materiálov – workshop

Termín konania: 14. decembra od 17.00 – 20.00 h.

Výroba vianočných ozdôb z prírodných materiálov

Blíži sa najkrajšie obdobie roka – Vianoce. 🙂
K nim neodmysliteľne patrí ozdobovanie našich stolov, okien, domovov.
Nekonečné množstvo naturálnych materiálov, ktoré môžeme na vyzdobovanie a kreatívnu prácu použiť, nám ponúka príroda. Od šišiek, žaluďov, gaštanov, dreva, kôry ažb po ulity slimákov. Toto všetko plus kopec ďalších prírodných pokladov nám matka Zem ponúka úplne zadarmo, aby sme mohli prejaviť svoju tvorivosť.
Príďte si v piatok 14.12. k nám do Monsters cafe vytvoriť (vlastnoručne :-)) niečo krásne, čím si zútulnite svoj príbytok aj Vy!

Každá účastníčka si podľa svojho výberu vianočne vyzdobí krčah, džbánik alebo šálku – v retro štýle. Vyzdobíme prútený veniec na dvere a vyrobíme si spoločne vianočný svietnik.

Cena: 18€/os.
Termín: 14.12. 2018 od 17.00 – 20.00 h

O lektorke:
Jana Brero vyštudovala na Univerzite Komenského – fakultu sociálno – ekonomických vied. Má 40 rokov a s pečením, zdobením, bylinkárstvom a inými tradičnými remeslami dlhoročnú skúsenosť, ktorú sprostredkúva a dostáva viac do povedomia tak firmám ako aj jednotlivcom na rôznych kurzoch.

V prípade záujmu o workshop sa nahlasujte na janacubonova@gmail.com, do predmetu uveďte prosím Vianočné ozdoby alebo posielajte sms na 0904/ 333 823.
Počet miest je limitovaný.

Budeme sa na Vás tešiť

Jana a Monsterscafe tím