Vzťahy, vzťahy, vzťahy – zážitkový workshop pre všetkých

Vzťahy, vzťahy, vzťahy…
Zážitkový workshop pre všetkých

VZŤAHY… sú Tvojou každodennou súčasťou už od počatia. Veď iba vďaka vzťahu Tvojich rodičov si na svete… a vzťahy sú s Tebou potom už naozaj stále! Doma, v škole, v práci, v obchode, aj v telocvični… priatelia, známi, neznámi, prvé, druhé, ostatné lásky, deti, rodičia, starí rodičia, psi, mačky a iné „domáce hračky“ 🙂 …všade sú neviditeľne nitky, ktoré Ťa spájajú s ostatnými a umožňujú Ti žiť Tvoj život.
…neunikneš im, aj keď niekedy by si to možno veľmi chcel/a.

Vzťahy bývajú zdrojom úžasnej inšpirácie, bohužiaľ však aj studnicou bolesti, žiaľu, nenávisti… či už pri jeho zrode, v priebehu alebo na jeho konci. Každý je jedinečný a má svoje špecifiká. Niekto je úžasný v nadväzovaní kontaktov, inému sa darí prekonávať krízy, ďalší zase nemá problém ukončiť už dlho trvajúci vzťah, ak ho viac nenapľňa. Mnohí však prežívame väčšie či menšie ťažkosti vo vzťahoch a niekedy sa s nimi veľmi ťažko vysporadúvame.

Aké vzťahy máte vy? Ste v nich šťastní? Máte komu dávať a od koho zase brať? Čo vám prinášajú, čo berú a čo vlastne potrebujete? Kedy bude vzťah fungovať najlepšie a ako to máme zariadiť?

Príďte si odpovedať aspoň na jednu z týchto alebo na svoje vlastné otázky o vzťahu/vzťahoch.
Stretneme sa už vo štvrtok 16. februára, budem tu pre vás od 18.00 do 20.00 h!

Workshop bude vedený interaktívnou a zážitkovou formou. Okrem príjemného naladenia si môžete domov priniesť:

– mapu vlastných vzťahov a svoje fungovanie v nich
– základné kroky ako zmeniť to, čo sa vám nepáči
– inšpirácie a rôzne možnosti riešena

Workshop vedie psychologička a kaučka Mgr. Janka Lacková. Je absolventkou štúdia psychológie na UK v Bratislave, kaučka v integratívnom kaučingu a pôsobila ako HR profesionál v oblasti náboru, viedla, školila a kaučovala (nielen) svojich podriadených. Téma vzťahov je pre ňu blízska už od mlada. Aktuálne ako mama dvoch detí a partnerka vyťaženého muža rieši vzťahové konflikty takmer na dennom poriadku. Svoju pozornosť delí medzi aktivity spojené s osobnostým rastom, poradenstvom a svojou rodinou. V Monsters Cafe and Bar ju môžeš stretnúť na káve alebo na workshopoch „Ver, že to dokážeš!“

Cena workshopu je 15€.