Pracovné stretnutia v Monsters cafe

Vyskúšajte niečo nové
Ešte ste u nás neboli? Ste srdečne vítaní!

Monsterscafe je multifunkčný priestor ako stvorený na to, aby ste zažili veci inak. Je vhodný pre malých aj veľkých, dlhých či krátkych, tvrdých biznismanov aj nežné stvorenia.

Sme ideálny priestor pre:

  • firemné eventy,
  • tlačové konferencie,
  • teambuildingové aktivity,
  • semináre
  • workshopy.

Vďaka nášmu členenému rozdeleniu môžete viesť pokojný obchodný rozhovor, pracovné raňajky alebo pri výbornej káve a raw koláči brainstormovať s členmi vášho tímu. Či pracovne alebo súkromne, skvelá atmosféra nášho podniku vám umožní užiť si prítomnosť plnými dúškami. V prípade potreby, tu máte tiež možnosť “vyvenčiť” v obrovskom detskom kútiku vášho drobca.

Oslavujete firemný deň, významné jubileum či inú spoločenskú udalosť?
Dispozičné riešenie miestností dokážeme flexibilne prispôsobiť vašim potrebám. Vnútorná kapacita priestoru poskytne úplné pohodlie pre cca 80 ľudí, v prípade pekného počasia „nafúkneme“ priestor o vonkajšiu terasu a zvýšime kapacity až 2 násobne.

Nohy v tráve?
V prípade priaznivého počasia a (vždy od apríla takmer do konca septembra) je k dispozícii veľkorysá a sčasti prekrytá terasa s nádherným výhľadom na vodu a zeleň. Príďte sa k nám s priateľmi či kolegami zrelaxovať a zabaviť. Pri Chorvátskom ramene sa u nás budete cítiť ako v Chorvátsku. A vaše chuťové poháriky si prídu na svoje tiež.

A čo technické vybavenie?
Netrápte sa. Máme k dispozícii kompletné technické zabezpečenie pre malý či väčší event. Priestor má 2 moderné Full HD projektory a dokonca „mood light“, ktoré dodajú Vašej akcii ten správny šmrnc.

Kontaktujte nás a zarezervujte si Monsters cafe.