Ako na nový rok z cyklu „Ver, že to dokážeš!“

„Ako na nový rok…“z cyklu „Ver, že to dokážeš!“
Osobnostný rozvojový workshop pre mamičky na materskej (ale aj pre všetkých ostatných)

Dávate si predsavzatia na nový rok, či už radšej nie? Niektorým sa ich darí dodržiavať lepšie, iným vôbec alebo len málokedy. Kedy to funguje a kedy nie? Čo sa oplatí zahrnúť do svojich predsavzatí a čo nemá naozaj zmysel?

Príďte sa porozprávať o svojich skúsenostiach s predsavzatiami a podeliť sa so skúsenosťami. Inšpirácie nikdy nie je dosť! Možno sa niekto „nakazí“ a konečne svoje predsavzatie dodrží!

Teším sa na Vás v pondelok 16. januára! A keďže je to prvý tohtoročný koučing, čaká na každého účastníka darček!
A to jeden individuálny koučing zadarmo!

Ak ste sa ešte workshopu nezúčastnili, cyklus VER, ŽE TO DOKÁŽEŠ je rozvojová séria workshopov s prvkami kaučingu. Je to skvelá príkležitosť posunúť sa správnym smerom, dozvedieť sa, čo naozaj chceme a vyriešiť, čo potrebujeme. „Ver, že to dokážeš!“ – je tu pre Teba.

Dáme si spoločne kávu alebo čaj, deti sa zahrajú v herni a my preberieme to, čo cítiš, že Ťa kdesi vnútri “omína“, čo je treba otvoriť a spriechodniť.

Kto je Janka Lacková?
Je absolventkou štúdia psychológie na UK v Bratislave, kaučka v integratívnom kaučingu, pôsobila ako HR profesionál v oblasti náboru, viedla, školila a kaučovala (nielen) svojich podriadených. Aktuálne mama dvoch detí venuje svoju pozornosť prevažne ženám na materskej/rodičovskej dovolenke, kaučuje individuálne a poriada kaučingové workshopy pre mamy.

Cena kaučingu je 10€.
Počet účastníkov limitovaný.

V prípade záujmu sa prosím prihlasujte na claudia@monsterscafe.sk alebo na telefónnom čísle 0907 718 151, prípadne sa „zakliknite na udalosť“, aby sme vedeli koľké z vás sa zúčastnia 🙂