Ako si vymeniť názory a nepohádať sa – zážitkový workshop

Pozývame Vás na ďalší inšpratívny workshop zo série Človečiny.

Hádky k našim vzťahom akosi patria a z času na čas sa konflikt vyskytne. Hádka samotná nemusí byť strašiak, ak cieľom nie je poraziť druhého, ale spoločne problém zvládnuť.

Veď nakoniec všetci uvítame, keď sa uvoľnia nahromadené emócie a nájdeme spoločnú reč vo veci na ktorú máme rozdielne názory.

Marcovým workshopom vás prevedie empatická psychologička Alenka Ambrózová, ktorá má bohaté skúsenosti z párového a manželského poradenstva.

Poradí, ako treba vnímať vzťahy naokolo, aby sme boli o krok vpred pred samotnou hádkou. Ukáže, čo spôsobí netolerantnosť k partnerom, ale tiež ako na začínajúci alebo prebiehajúci spor.

Prostredníctvom kreatívnych aktivít, vzájomnej diskusie, zdieľania spoločných príbehov a možno aj troškou teórie môžete prežiť príjemný a inšpiratívny podvečer v neformálnej atmosfére.

V priebehu 3 hodín sa dozviete tiež zaujímavé informácie na témy:
• „pravidlá konštruktívnej hádky“
• ukážky deštruktívnej hádky – ako to vyzerá a čo s tým
• prečo sa vlastne hádame, majú hádky vinníka?
• čo s emóciami počas hádky

Ak vám záleží na tom, aby váš vzťah s manželom, partnerom, deťmi, rodinnými príslušníkmi, priateľmi či kolegami neplienili nezmyselné hádky, urobte prvý krok. Zvlášť, ak máte pocit, že sa vám to vymyká spod kontroly.
Alebo príďte len tak… dozvedieť sa niečo zaujímavé.

Cena workshopu: 15 €

Prihlasujte sa na: rozvoj@eruda.sk, 0903 449 795, 0905 844 600
prípadne zakliknite udalosť. Aby sme vedeli, koľko nás bude. 🙂

Lístky si rezervujte mailom, telefonicky alebo priamo na podujatí, na mieste v MONSTERS CAFE.