Cesta k vysnívanému povolaniu – Dream Job Workshop

Cesta k vysnívanému povolaniu – Dream Job Workshop

Ste na ceste za svojím vysnívaným povolaním? Alebo uvažujete, ako sa na takúto cestu vydať? Potrebujete nájsť ten správny smer a odhodlanie vykročiť vpred?

Ak hľadáte:
– užitočné rady, ako postupovať pri hľadaní vysnívaného povolania,
– ak chcete vedieť, čo všetko je potrebné k nájdeniu práce snov,
– ak si chcete precvičiť objavovanie talentov a silných stránok sami na sebe,
tak vás srdečne pozývame na zážitkový workshop zo série Dream Job Workshopov, ktoré pre vás v Monsters cafe pravidelne organizujeme.

Dream Job Workshopy sú určené pre tých, ktorí hľadajú povolanie, v ktorom by nemuseli len pracovať, ale skutočne žiť tým, čo robia. Sú pre ľudí, ktorí majú záujem učiť sa a objavovať svoj vlastný potenciál. Ak medzi nich tiež patríte, tak potom príďte a zažite jedinečnú atmosféru v skupine ľudí, ktorí tak ako vy, hľadajú svoju prácu snov.

Na Dream Job Workshopoch sa pracuje v menšej skupine, čo poskytuje priestor pre individuálny prístup k účastníkom. Čakajú Vás zážitkové aktivity, rozprávanie príbehov, imaginačné cvičenia, koučovacie techniky a práca s metaforickými kartami. Súčasťou je zdieľanie v skupine a diskusia na témy, ktoré účastníkov zaujímajú.

Dream Job Workshopy vedie Martina Kusenda, certifikovaná kariérová poradkyňa a koučka.
Kým našla svoj dream job, Martina vystriedala niekoľko povolaní. Vie, aký je to pocit, vstávať ráno do práce s nechuťou, aké dôsledky prináša život, keď je človek dlhodobo na „nesprávnom“ mieste. Zároveň vie, aké náročné je uskutočniť zmenu a krok do neznáma.
Dnes, keď žije svoj dream job, chce pomáhať aj iným na ceste k naplnenému životu a práci snov.

Viac na www.najdidreamjob.sk a www.martinakusenda.sk.

Dátum: 16. marca 2017
Čas: 18:00 – 20:00 hod
Cena workshopu: 15 €
Max. počet účastníkov: 10

V prípade záujmu sa prosím prihlasujte na info@monsterscafe.sk alebo na telefónnom čísle 0907 718 151, prípadne sa „zakliknite na udalosť“, aby sme vedeli koľkí z vás sa zúčastnia 🙂

P.S. Že milujeme detičky, o tom pochybovať, čo sa monsterákov týka, je úplne zbytočné. Máme však v súvislosti s týmto koučovacím projektom predsa len jednu prosbičku – aby sa workshopu zúčastnili iba dospeláci. Veríme, že tento večerný termín Vám umožní zorganizovať si veci tak, aby Vám deťúrence postrážil otecko či iný príbuzný. Budete tak môcť byť oveľa efektívnejší. Za ústretovosť veľmi pekne ďakujeme.

Všetky info tu >

Tešíme sa na vás!

Váš Monsterscafe tím a Martina