Chronická únava ako príležitosť návratu k sebe samému

Vyliečte chronickú únavu a získajte prístup k životným zdrojom a tvorivosti. Uznávaný kouč a psychoterapeut Yehuda Tagar na to využíva metódu psychofonetiky, ktorá umožňuje priame spojenie s naším vlastným životným telom.

Chronická únava je vyčerpaná životná energia. V tele sa nazbierali dôsledky negatívneho myslenia, deštruktívnych emocionálnych vzorcov a nevhodného životného štýlu. V určitý moment pohár pretečie. Mimoriadne nepríjemná skúsenosť však v sebe nesie potenciál bodu obratu, aby sa človek naučil o
seba postarať a uzdraviť svoje vnútorné zranenia.

Ako sa vyliečiť z chronickej únavy?

Ako rozvinúť hlbšie spojenie so sebou samým?

Psychofonetika umožňuje zotavenie zo straty energie, ale zároveň ponúka nástroje na komunikáciu s naším vnútorným svetom. Ide o mimoriadne účinnú metódu osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

workshop vedie
YEHUDA TAGAR – zakladateľ psychofonetiky, kouč, psychoterapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér zistil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického poradenstva na Slovensku.

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná

Vstup: 20€
Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU / PLEASE, REGISTER HERE:

https://www.pace.sk/index.php/4-3-chronicka-unava-ako-prilezitost-navratu-k-sebe-samemu-ba/