Dream Job Workshop – Čo Ma Dokáže Naštartovať

Nie je náhoda, že vás baví práve to, čo vás baví. Za všetkým, čo robíme, sú skryté naše hodnoty. Baví nás práve to, čo má pre nás hlbší význam. Čo to je? Na čom nám záleží? Čo nás dokáže naštartovať a poháňať nás smerom vpred?

Pri hľadaní svojho vysnívaného povolania potrebujeme pátrať po esencii našich obľúbených činností. Pretože činnosti, ktorým sa v živote venujeme sa menia, ale hodnoty zostávajú. Aké sú tie vaše? Čo potrebujete pre svoj spokojný život a prácu snov? Príďte na Dream Job Workshop a posuňte sa o krok bližšie k svojmu vysnívanému povolaniu.

Workshopom vás bude sprevádzať Martina Kusenda, kariérová poradkyňa a koučka, členka Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry. Martina sa venuje ľuďom hľadajúcim svoje vysnívané povolanie, životné smerovanie a všetkým, ktorí riešia akékoľvek otázky súvisiace s ich kariérou a životom. Poskytuje individuálne konzultácie a vedie skupinové workshopy. Viac na www.najdidreamjob.sk a www.martinakusenda.sk.

Cena workshopu: 15€
Max. počet účastníkov: 8
Dátum: 19. októbra 2016 od 17:30

V prípade záujmu sa prosím prihlasujte na info@monsterscafe.sk alebo na telefónnom čísle 0907 718 151, prípadne sa „zakliknite na udalosť“, aby sme vedeli koľkí z vás sa zúčastnia 🙂

P.S. Že milujeme detičky, o tom pochybovať, čo sa monsterákov týka, je úplne zbytočné. Máme však v súvislosti s týmto kaučovacím projektom predsa len jednu prosbičku – aby sa workshopu zúčastnili iba dospeláci. Veríme, že tento večerný termín Vám umožní zorganizovať si veci tak, aby Vám deťúrence postrážil otecko či iný príbuzný. Budete tak môcť byť oveľa efektívnejší. Za ústretovosť veľmi pekne ďakujeme.