Dream Job Workshop – Práca, ktorá napĺňa a teší!

Práca, ktorá dáva zmysel, práca, ktorá okrem finančného zabezpečenia prináša aj radosť a uspokojenie. Že takúto prácu práve hľadáte? Ak áno, srdečne Vás pozývam na zážitkový workshop kariérového poradenstva.

Bez toho, aby sme vedeli, kým sme, nemôžeme vedieť, čo chceme. Príďte spoznať seba samého, nájsť svoje skryté talenty a schopnosti a zistiť, na čom Vám skutočne záleží. To všetko vytvorí obraz Vášho spokojného života a práce, ktorá je ušitá Vám na mieru.
Na workshope Vás čaká práca v skupine, interaktívne cvičenia, práca s metaforickými kartami a vzájomné zdieľanie. Ste srdečne vítaní!

Workshopom bude sprevádzať Martina Kusenda, kariérová poradkyňa a koučka, členka Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry. Martina sa venuje ľuďom hľadajúcim svoje vysnívané povolanie, životné smerovanie a všetkým, ktorí riešia akékoľvek otázky súvisiace s ich kariérou a životom. Poskytuje individuálne konzultácie a vedie skupinové workshopy. Viac na www.najdidreamjob.sk a www.martinakusenda.sk.

Cena workshopu: 15€
Max. počet účastníkov: 8

V prípade záujmu sa prosím prihlasujte na info@monsterscafe.sk alebo na telefónnom čísle 0907 718 151, prípadne sa prihláste sa cez Facebook tu >