Joga s Luciou Lužinskou (8-týždňový kurz)

Pre všetkých cvičeniachtivých máme skvelé správy – v nastavenom zdraviu prospešnom smerovaní pokračujeme aj naďalej – lebo joga, resp. jej cvičenie sa stalo priam integrálnou súčasťou našej kaviarne.
V ponuke je ďalší kurz – cvičenie pre telo aj dušu – JOGA s Luciou Lužinskou!
Od utorka 20. marca, so začiatkom o 18.30 h budete mať príležitosť zúčastniť sa 8-týždňového kurzu s 1 bonusovou hodinou. Každá hodina trvá 90 min.
Joga je vhodná pre všetky vekové kategórie, pre ženy aj mužov a aj pre tých, ktorí doteraz nič podobné neabsolvovali.

Väčšina ľudí si myslí, že joga je pomalá, nezáživná a málo kondičná. Opak je pravdou.
Je to tisícročiami overený súbor pozícií a cvičení, ktoré sa postupne prispôsobujú potrebám doby.
Mnohí ľudia začínajú robiť niečo pre svoje zdravie, až keď sa ocitnú v problémoch.
Joga pomáha: zlepšiť dýchanie, zrak, postavenie chrbta, zbavuje telo toxínov, napätia a stresu, posilňuje imunitu…a keďže do tela sa uvoľňujú endorfíny, prináša RADOSŤ!

Príďte si k nám zacvičiť, harmonicky sa naladiť na večer a tým aj do ďalšieho dňa.
Večerné cvičenie jogy bude trvať 8 týždňov + 1 náhradná lekcia v cene.
Cena kurzu: 56€ (+ pre účastníčky kurzu zľava na konzumné v Monsters cafe 10%)
Začiatok kurzu: 20. marca od 18.30 – 20.00 h.
Min. počet účastníkov: 8, max. 11.
Prihlasovanie na kurz na: info@monsterscafe.sk.

Kto je Lucia Lužinská?
Je absolventkou prvostupňového kvalifikačného stupňa inštruktora jogy v škole Yoga Vidya pod vedením Fredyho Ayisiho. Joge sa venuje deväť rokov, z toho štyri vedie hodiny pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Zúčastnila sa viacerých workhopov u zahraničných a slovenských lektorov aj u yogínskych majstrov z Indie ako napríklad Swami Achintyananda, či prednášok u budhistických lámov ako napríklad Lobsang Tulku. Absolvovala aj hodiny meditácie, tiež meditačné sústredenie pod vedením majstra Ritodgateho. Venuje sa spevu, hudbe a herectvu. Poznatky zo všetkych sfér záujmu sa navzájom prelínajú či už v speváckych alebo jogových workshopoch, ktoré robí. Zúčastnila sa summitov Zážitkové vzdelávanie, kde predviedla iné formy vzdelávania a kreativity a Umelecký hlas 2014, na ktorom viedla samostatný workshop pre vedeckú obec na tému Liečivá sila hlasu s prvkami jogy. V súčasnosti vedie ranné hodiny jogy pre zamestnancov v jednej spoločnosti. Je mamou dvoch dcér, s ktorými jogu tiež praktizuje.
http://www.jazz.sk/musicians/lucia-luzinska

Lucia a Monsterscafe tim