Kurz keramiky pre rodičov s deťmi

Kurz keramiky s BIELOU LABOU
Príďte si oddýchnuť pri hrudke hliny a vymodelovať pre seba alebo blízkych niečo, čo by ste mali radi v domácnosti alebo u seba na krku/ruke (vlastnoručne vyrobený umelecký šperk :-)).
Na kurze odpozorujete celý proces výroby keramiky, naučíte sa ako pracovať s hlinou a vytvoríte si svoju vlastnú šálku, misku, mydelničku, tanier či šperk. V malej skupine (max. 8 ľudí) je možné venovať sa každému individuálne.
Prvá dvojhodinovka je zameraná na modelovanie a výrobu z hliny, počas druhej sa budeme sústrediť na glazovanie výrobkov.
Pár slov o lektorke:
Katka sa keramike venuje 14 rokov a posledné štyri roky buduje vlastnú značku keramických šperkov a úžitkovej keramiky pod názvom BIELA LABA. Absolvovala ročný kurz v ÚĽUV a zúčastnila sa na wokrshopoch v ateliéroch v Bratislave a Belehrade. V minulom roku sa zaradila medzi predajcov ÚĽUV a v tomto roku bola jedným z výhercov súťaže „Výťah 2020“ na portáli SAShE.sk. Okrem tvorby, vyučuje na základnej škole, má prax vo vedení kurzov keramiky pre dospelých a organizuje detské tábory.
Cena kurzu:
Kurz pre dieťa a rodiča: 2 x 2 hodiny, dospelý 38 eur + dieťa 31 eur
V cene kurzu je zahrnutý všetok materiál potrebný na tvorbu (hlina, glazúry), dva výpaly výrobkov a inštruktáž lektorky. Maximálny počet je 8 účastníkov.
V prípade záujmu je potrebné sa registrovať na jakubcinova.k@gmail.com. Prihlásený budete až keď dostanete mailové potvrdenie.
Tešíme sa na vás
Váš Monsterscafe tím a Katarína Jakubčínová, Biela laba
Autor ilustračnej fotky: Matej Kautman

Zobraziť menej