MINI Rodinný Festival

Milá rodinka, pozývame Vás na prvé inšpiratívne stretnutie určené pre celú rodinu. Ponesie sa v znamení pokojných Vianoc. Máme zaujímavé prednášky a voňavú kávu pre rodičov, babyccino a detský kútik pre deti a priestor pokoja pre celú rodinu. Konečne sa nemusíte deliť, ale vychutnáte si rodinný deň plný zaujímavého programu pre všetkých.
Prednášky, networking a nové nápady.
Umelecký workshop pre rozvoj tvorivosti.
Radostná atmosféra prichádzajúcich sviatkov.
Pokoj, pohoda, káva a hrajúce sa dieťa a oveľa, oveľa viac.

Tešiť sa môžete na množstvo odborných spíkrov a ich zaujímavé prednášky z praxe, ktorých postupne budeme dopĺňať aj s ich časovým harmonogram.

Nech sa páči, malá ochutnávka:

Ako si zdravo osladiť Vianoce

Čím sladiť, čomu sa vyhnúť. Čo urobiť, aby kalorické bomby neboli takými kalorickými. Rady o tom, ako napiecť zdravo spojené s ukážkou rôznych druhov sladidiel.

Kto bude hovoriť:
Miroslava Kromková
Spolumajiteľka fitnescentra Fitcurves v bratislavskom Ružinove. Od roku 2008 pôsobí ako trénerka a propagátorka zdravého životného štýlu.

Vedomý pohyb, ako základ zdravého tela

Základy zo školy chrbta – ako správne spať, sedieť, dvíhať bremená, správne dýchať. Porozprávame sa o základných ochoreniach chrbtice, vysunutých platničkách, svalových spazmoch, degeneratívnych zmenách, skolióze a svalovej dysbalancii. Rozoberieme aj jednotlivé športy, ich vhodnosť či nevhodnosť na pohybový aparát – tenis, joga, plávanie, kondičný tréning, silový tréning, funkčný tréning, beh…

Kto bude hovoriť:
Miriam Šinglerová
Vyštudovala Slovensku zdravotnícku univerzitu, odbor fyzioterapia. Po nadobudnutí praxe v nemocnici a súkromných zariadeniach si otvorila vlastné Rehabilitačné centrum. V odbornej praxi sa zameriava na ochorenia pohybového aparátu, hlavne na ochorenia chrbtice, funkčnú sterilitu (neplodnosť) a na športovú fyzioterapiu.

Od manipulácie k autenticite

S manipuláciou sa stretávame každodenne, a často je to pre nás veľmi nepríjemné. Manipulácia ničí vzťahy, zdravie aj sebavedomie. Môže to však byť aj úplne inak. Naučte sa komunikovať úprimne a autenticky. Budujte vzťahy založené na vzájomnej dôvere. Užívajte si život s druhými ľuďmi naplno.

Kto bude hovoriť:
Martin Čajko
Spoluzakladateľ projektu Otvorená Hra. Snom projektu Otvorená Hra je, že jedného dňa ľudia vyložia svoje komunikačné karty na stôl a namiesto pretvárky, manipulácie a nedôvery bude štandardom úprimnosť, priateľstvo a porozumenie. Neustále hľadáme spôsoby ako tento cieľ naplniť.

Materská dovolenka – šanca na reštart

Materská dovolenka nie je o dovolenkovaní v zmysle vychladeného mojitka, nožiek v piesku a samby v ušku. Materská dovolenka je o DOVOLENí si objaviť svoje nové (upgradenuté) „JA“ a sebarealizovať ho. Materská dovolenka je o našej ženskej doVOLENKE. Je to čas, ktorý vieme efektívne využiť nielen na sprevádzanie nového človeka do sveta, ale aj na uvedenie svojej novej osobnosti do harmónie. „Ako? Daj recept, opíšem…“ to nefunguje. Ale cez svoj osobný príbeh ťa pozývam objaviť ten TVOJ recept na šťastné materstvo, harmonizované partnerstvo a ženskú sebarealizovanosť.

Kto bude hovoriť:
Tamara Goncarova
Žije a tvorí v Bratislave. Prekladá, píše a podporuje ženy na ceste sebarealizácie. Je spoluzakladateľkou inšpiratívneho vydavateľstva Inspira Publishing, členkou projektu a vydavateľstva „Čo dokáže mama“, lektorkou jazykových konverzácií „English for breakfast“, mamou Alexa a knižného bábätka „Mamou po 30″ a manželkou.

Esenciálne oleje pre fyzickú a psychickú pohodu detí

Esenciálne oleje fungujú na matky a prostredníctvom nich aj na dieťa. Dokážu upojiť emócie aj pomôcť liečeniu. Olej pôsobí na fyzickej aj na nefyzickej úrovni, preto vplýva na celú osobnosť matky aj dieťaťa.

Kto bude hovoriť:
Katarína Ďurove
Esenciálnymi olejmi sa zaoberá desať rokov. Posledných päť rokov pracuje v oblasti osobného rozvoja, v rámci ktorého začala využívať aj esenciálne oleje. Je mamou dvoch detí.

Podujatím bude sprevádzať šarmantná žena, herečka a maminka Milena Minichová

Vstupné:
– 10 eur/osoba
– 15 eur/rodinná vstupenka