Nový rok, nové ciele, neupleť si na seba bič!

Nový rok, nové ciele, neupleť si na seba bič, ale nájdi motiváciu a splň si čo si si predsavzal.

Chcete vo svojom živote niečo zmeniť a usúdili ste, že s novým rokom to pôjde jednoduchšie? Na tomto interaktívnom workshope sa pozrieme nato ako sa motivovať na ceste k cieľom a ako nám pomôže dosiahnuť svoje sny sebakoučing. Workshop je založený na poznatkoch z koučingu, psychológie a NLP.

Počas tohto workshopu sa budeme zaoberať:
– vašou osobnou typológiou
– sebamotiváciou a sebakoučingom
– ako využívať svoje silné stránky
– zlepšením kvality myslenia

ZÁRUKA KVALITY: Cenu vstupenky na tento workshop si zvolíte sami a platíte až na konci. Záleží nám na vás a momentálne na trhu, kde je nespočetné množstvo platených workshopov, diskusií a iného vzdelávania vám chceme priniesťaj takouto formou, najvyššiu kvalitu.

Čas: 18:00 – 20:00

Kapacita workshopu je obmedzená na 20 miest.

Teší sa na Vás:

Stanislava Sorgerová
Personal Coach a zakladateľka projektu Expert na život

Projekt Expert na život poskytuje služby v oblasti koučingu (osobný/biznis) a vzdelávania. Autorkou projektu je akreditovaná koučka Stanislava Sorgerová, ktorá sa okrem koučingu aktívne venuje štúdiu psychológie a NLP (neurolingvistické programovanie). Vzájomným spojením týchto troch aspektov vzniká zaujímavý koncept vzdelávanie a osvety. Projekt Expert na život okrem vzdelávania na mieru pre spoločnosti organizuje aj semináre a workshopy, ktoré prispievajú k šíreniu hlavnej myšlienky projektu.

Cena: volíte si vy sami po skončení workshopu

Prihlasovanie na workshop:
V prípade záujmu sa prosím prihlasujte na info@expertnazivot.sk alebo na telefónnom čísle 0917 433 120, prípadne sa „zakliknite na udalosť“, aby sme vedeli koľkí z vás sa zúčastnia 🙂