Seminár Yvette Westrum: Numerologia – cesta k sebapoznaniu

Numerológia je prastará veda o číslach, podľa ktorých sa každé číslo v živote človeka prejavuje špecifickou vibráciou. Jedným z prínosov numerológie je, že človeku umožňuje poznať jeho osud, odhaliť zmysel života a identifikovať lekcie, ktorým v živote čelí. Vďaka numerológii môže človek lepšie pochopiť sám seba aj svoje okolie, spoznať svoje slabé a silné stránky a talenty.

Na seminári získate cenné informácie ako úspešne zvládnuť svoju cestu životom. Ako vám čísla a ich pochopenie môže pomôcť v každodennom živote, v komunikácii s inými ľuďmi, v porozumení rodinným a medziľudským vzťahom a predchádzaní konfliktov.

Dvojhodinový seminár o základoch numerológie vedie jedna z najvyhľadávanejších numerologičiek v Nórsku, Slovenka Yvette Westrum.

Termín: 26. apríl 2017, 18:30 – 20:30 hod.

Vstupné: 15 €/. os
Vstupenky kúpite TU >

Pred a po seminári je možné objednať si aj individuálnu 40 min. konzultáciu alebo numerologickú analýzu. Cena 20 eur. Rezervácie termínov na e-maile: konzultacie@yvettewestrum.eu alebo na tel. č.: 0944 353 563.

Viac o lektorke:
Yvette Westrum je uznávaná medzinárodná lektorka, koučka, inšpirátorka a najmä numerologička, ktorá doteraz pôsobila v zahraničí. Prichádza na rodné Slovensko podeliť sa o svoje skúsenosti a poradiť ako vo svojom živote vytvárať pozitívne zmeny. Okrem koučingu v oblasti pozitívnej psychológie sa už 14 rokov venuje numerológii, pre svojich klientov spravila viac ako 3,000 numerologických analýz a konzultácii a je jednou z najvyhľadávanejších numerologičiek v Nórsku. Yvette má za sebou stovky kurzov a inšpiratívnych prednášok v 6 krajinách, prednáša v 4 jazykoch a pomohla už tisíckam ľudí zlepšiť kvalitu života a nasmerovať sa na cestu k sebarealizácii, šťastiu a úspechu. Viac na www.yvettewestrum.eu/.