T2F – konferencia 2020

Ahojte športová rodina,
V prvom rade Vám chceme popriať všetko dobré do nového roku 2020! Nech vás sila, rýchlosť, energia a úsmev sprevádza minimálne pri každom tréningu s popisom “ízy”.

Predslov Konferencie:

Existuje veľa definícií a dôvodov na šport. Zdravý životný štýl, zvyšovanie výkonnosti, plnenie osobných cieľov, zábava, osvojovanie si základných princípov disciplíny a mentálnej vytrvalosti (najma u detí), potreba a radosť spoločenského zaradenia sa do komunity podobne naladených a zmýšlajúcich ľudí, tráviacich svoj voľný čas čo najaktívnejšie… V zásade je jedno, čo je vašou primárnou motiváciou, naším cieľom je skĺbiť všetky vyššie spomenuté atributy do jedného celku. Vybudovať tím, ktorého záujem o fyzické zlepšovanie jeho členov bude kráčať ruka v ruke s rastom ľudským.

TRI TO FLY
– „Lietaj Triatlonom“ alebo
TRY TO FLY
– „pokus sa letieť!“

Naším profesným a ľudským cieľom, je vám dopomôcť pomocou športu odletieť od každodenných starostí a problémov, odreagovať sa a priblížiť vás k či už športovým alebo osobným cieľom. A to všetko v komunite rovnako pozitívne naladených ľudí. Nech životom letíte zdraví ako fyzicky tak mentálne!

PROGRAM KONFERENCIE:
– rýchle zrekapitulovanie roku 2019
– odprezentovanie výkonného výboru tímu a ich jednotlivých funkcií
– fungovanie klubu, tréningový poriadok, členské poplatky
– pretekový kalendár STU, registrácia členov do STU, plánované sústredenia a preteky organizované tímom T2F
– ukážka tímového oblečenia a forma jeho objednávania
– výhody a zľavy pre členov tímu
– diskusia

Veríme že naša spolupráca, radosť z pohybu a pozitívna energia ktorú už v doterajšej spolupráci vytváral ako profesný tak ľudský faktor, budú naďalej základným kameňom pre budovanie a úspešné fungovanie nášho/vášho tímu.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.
S pozdravom,
Váš športoví tím – Tri 2 Fly

PS: (nezabudnúť do auta pribaliť plavecké a bežecké potreby :-P)