Ušiel ti vlak? Nastúp na ďalšej stanici!

Nový rok, nové ciele a predsavzatia. Prišiel koniec januára a nejak sa ti to vymklo z rúk? Nezúfaj a príď k nám na workshop, kde sa budeme baviť o prioritách a Time managemnete.

Pozývame ťa na workshop o Time managmente v praxi. Sama viem, že nie som dokonalá a svoj To Do List nemám a ani nechcem mať nalepený na zrkadle v kúpelni 🙂 Ale keď chcem všetko v tejto uponáhľanej dobe stíhať, Time management v praxi je to, čo mi pomáha v práci ako aj v bežnom živote.

Na workshope si ukážeme:
• ako si vybudovať efektívny systém plánovania
• ako doťahovať veci do konca a načas
• ako sa zbaviť zlých návykov s minimálnym rizikom ich návratov
• ako využiť teóriu v praxi a riadiť seba v čase

ZÁRUKA KVALITY: Cenu vstupenky na tento workshop si zvolíte sami a platíte až na konci. Záleží nám na vás a momentálne na trhu, kde je nespočetné množstvo platených workshopov, diskusií a iného vzdelávania vám chceme priniesť aj takouto formou, najvyššiu kvalitu.

Čas: 18:00 – 20:00

Kapacita workshopu je obmedzená na 20 miest.

Cena: volíte si vy sami po skončení workshopu

Teší sa na Vás:
Adriana Brathová
Trénerka komunikačných zručností so zameraním na leadership a time management.

V mojom povolaní som viedla tím ľudí, ktorý poskytoval na každodennej báze servis stovkám klientov denne. Pri tomto hektickom a zodpovednom povolaní som sa naučila, že pracovanie v kolektíve a pod tlakom, si vyžaduje efektívne organizovanie času, ľudí a práce. Obzvlášť citlivo treba riešiť osobnú komunikáciu s kolegami, podriadenými a partnermi.

Dnes úspešne šírim svoje nadobudnuté skúsenosti a vedomosti ďalej. Učím jednotlivcov i celé tímy, orientovať sa, nadobúdať zručnosti a hlavne napredovať v oblasti leadershipu a time managementu.

Prihlasovanie na workshop:
V prípade záujmu sa prosím prihlasujte na info@expertnazivot.sk alebo na telefónnom čísle 0917 433 120, prípadne sa „zakliknite na udalosť“, aby sme vedeli koľkí z vás sa zúčastnia 🙂