Duet Tour

DUET Tour – 15 zastávok po celom Slovensku skvelí rečníci, aktuálne témy o partnerských vzťahoch, novučičká hra DUET, príjemná hudba, oddych a skvelá zábava.
DUET Tour ponúka jedinečný spoločensko – vzdelávací program, ktorý upriami pozornosť na základné piliere a hodnoty manželstva. Zároveň vytvorí priestor pre oddych, vzájomné obohatenie sa, posilnenie i obnovu partnerských vzťahov.

Dňa 11. 2. bude zastávka DUET Tour aj v Monsters Cafe and Bar

Program:
Uvítanie účastníkov
Predstavenie kampane Národný týždeň manželstva a hesla ročníka 2019 „Hráme spolu!“
Interaktívny workshop s názvom: „7 pilierov spokojného manželstva“
Predstavenie Hry DUET
DUET Tour bude sprevádzaná špeciálnym hudobným prekvapením.

Uvedieme hudobný program s názvom „Ja a Ty ako DUET“ v spolupráci s umelcami združenia ŠtArt.

Ako sa prihlásiť na DUET Tour v Monsterscafe?
Nájdite si svoju zastávku, vyplňte formulár alebo kontaktujte koordinátora mailom či telefonicky – vsetko na https://www.vztahovo.sk/duet-tour/ alebo píšte priamo na info@monsterscafe.sk
Cena vstupného: 12€

Musíme prísť s partnerom-partnerkou obaja?

Vôbec nie. Budeme pravdaže veľmi radi, ak prijmete pozvanie obaja. Vieme však, že to niekedy rodinné či pracovné povinnosti nedovoľujú, preto je program pripravený tak, aby si ho mohli užiť tak manželské dvojice, ako i jednotliví partneri.

Čo sa dozviete na workshope?
Interaktívny workshop s názvom: „7 pilierov spokojného manželstva“ je určený manželom, partnerom, snúbencom, zaľúbeným dvojiciam, ale aj všetkým ostatným, ktorých zaujíma téma partnerských vzťahov.

Budeme hovoriť o siedmich najdôležitejších manželských zručnostiach, ktoré psychologické výskumy definovali ako ťažiskové pre dlhodobý uspokojivý partnerský vzťah. Teóriu overíme priamo v praxi cez zaujímavé aktivity. Dostanete aj praktické tipy ako zručnosti vo vzťahu rozvíjať.

Workshop povedú odborníci z oblasti manželstva a vzťahov – psychoterapeutka Denisa Zlevská a koučka Zuzana Árvayová pôsobiace v poradenskom Centre pre tréning a rozvoj. Viac o nich nájdete – viď link vyššie.

Pri príležitosti DUET Tour si bude možné zakúpiť novučičké vydanie Hry DUET 2. Pri konzumácii nad 5€, Vás hra u nás v kaviarni vyjde na 8,90€, bez konzumného na 12,90€.

Počas workshopu uvedieme krátke videá z pripravovaného dokumentárneho filmu „Manželstvá z tlakového hrnca“. Prinesú inšpirácie z manželského života ako prekonávať manželské krízy.

Viete, čo je zaujímavé?

Čím viac sa budete s partnerom túto hru hrať a dosahovať v nej dobré skóre, tým viac sa prehĺbi vaše vzájomné poznanie a upevnia základy vášho vzťahu. No povedzte, nestojí to za to? 🙂

Tešíme sa na vás!

Centrum pre tréning a rozvoj + Monsterscafe tím