InstaBiznis od InstaLovers- Vzdelávací workshop

Je nám cťou tesne po Valentínovi prejaviť svoju lásku k Instagramu cez originálny a praktický workshop o Instagrame pre podnikateľov.
Instalovers event je vzdelávací workshop o „STRATÉGII A KOMUNIKÁCII NA INSTAGRAME“, ktorú potrebujete v podnikaní, prezentovaní značky a prosperite na Instagrame najmä, ak ste predstaviteľom biznisu.

Téma: Strategická komunikácia v offline a online svete

InstaInsights:

Zlatica Puškárová (moderátorka podujatia a spíkerka)
Tamara Gončarova (social media marketér)

Úderný, vecný, praktický, vzdelávací, tipmi a trikmi nabitý workshop, prednáška a networking pre biznisy, ktoré chcú v roku 2019 uspieť na Instagrame. Pre ľudí, ktorí si uvedomujú silu sociálnych médií v marketingu a podnikaní. Ostro vnímajú vplyv sociálnych sieti na rozhodovanie a konanie ľudí.
Chcete strategicky, cielene a monetizačne komunikovať na Instagrame? Potom ste vítaní na tomto unikátnom podujatí.

Téma InstaLovers: „Strategická komunikácia v offline a online svete“
Aktívny komunikačný tréning, pri ktorom Vám so Zlaticou odhalíme nepoznané zručnosti v prejave, podporíme sebavedomejšie vystupovanie na verejnosti a „grify“ pri komunikácií s klientmi na sociálnej sieti.
Staňte sa majstrami strategickej komunikácie, ktoré viete už zajtra implementovať v praxi pri komunikácii vo Vašom biznise.

4 hodiny práce a čistý extrakt praktických zručností, vecne, transparentne a užitočne. Budete odchádzať s arzenálom a skriptami, aby ste pri obchodnej komunikácií získali prevahu a riadili vnímanie Vašej značky vedome.

Instagram – mocný marketingový nástroj moderného biznisu. Mediálne známe osobnosti sa spájajú s marketérmi, aby Vám priniesli zákulisie vývoja moci a ekonomickej sily sociálnych médií- obzvlášť Instagramu.

Ak nerozumiete sile sociálnych médií a len ťažko si viete predstaviť, ako ich v podnikaní môžete využiť, toto stretnutie je určené pre Vás.
Pochopíte, ako prelomové trendy implementovať cez najnovšie techniky Instagramu do podnikania;

Pochopíte smerovanie a princípy fungovania Instagramu;
Prídete na schému efektívnej komunikácie a premeny followerov na platiacich klientov;

Robíme to pre Vás, aby ste na jednom mieste v priebehu doobedia dokázali nájsť odpovede na otázky, ako využívať Instagram pre biznis. Informácie, praktické tipy a triky, trendy a pohľad z rôznych perspektív. Skúsenosť a networking. Príjemná komunita podobne naladených ľudí a množstvo inšpirácie.

Úžasná možnosť sa dozvedieť veľa nového, pozdieľať nápady, nechať si zodpovedať na otázky, objaviť unikátnu komunikačnú stratégiu a nájsť si nových zákazníkov.

Počet miest je obmedzený, preto dlho neváhajte.

Platná rezervácia je podmienená zaplatením vstupenky.

Cena vstupenky: 69 Euro

Registrácia v linku udalosti.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás!
Zlatica a TAMI