Koncert Haničky a Murka – predstavenie pre najmenších

Koncert Haničky a Murka – divadelné predstavenie pre najmenších

Určite ich poznáte z YouTube a teraz prichádzajú NAŽIVO!
Koncert Haničky a Murka je dynamické pesničkovo-divadelné vystúpenie určené pre malé deti primárne v škôlkarskom veku.
Spevácku dvojicu Hanička a Murko tvoria farebné, mäkkučké a priateľské bábky – dievčatko Hanička a jej kocúrik Murko. Hanička prežíva veci, s ktorými sa malé deti ľahko stotožnia: behá, jaší sa, učí sa počítať a stará sa o svojho nezbedného kocúrika Murka. Ale hlavne rada spieva a tancuje. Murko je jej verný spoločník, rád si s ňou zatancuje a všetko komentuje mňaukaním.
V októbri 2017 vyšlo Haničke a Murkovi CD Pesničky pre škôlkarov so 16 skladbami (autorské i tradičné detské pesničky). Časť z nich odzneje aj na koncerte. Jednotlivé pesničky sú oddelené vtipnými scénkami Haničky a Murka a ich kamarátky Betky. Celé vystúpenie je ideálne na tancovanie a jašenie :). Napomáha tomu aj animátorka, ktorá pomáha deťom aktívne sa zapájať do tancovania. Komu sa nechce tancovať, môže ho sledovať aj ako divadielko.

Hudba: Martin Zimanyi
Texty piesní, scenár a réžia: Lucia Zimanyiová
Hrajú: Natália Kajzerová, Igor Švaňa, Alžbeta Kamenská

Dĺžka vystúpenia: 40 minút
Vhodné pre malé deti, najmä v škôlkarskom veku (2-6 rokov)

Videá k pesničkám Haničky a Murka je možné vidieť na ich YouTube kanáli:https://www.youtube.com/channel/UCKvSNKq94qWHL_OWDDC68lg
Vo videoklipoch Haničky a Murka hosťujú známi umelci, napr. spevák Lasky, herečka Danica Jurčová, spaváčka Adriana “Paci” Pešinová z Paci Pac.

Viac informácií o Haničke a Murkovi: https://www.facebook.com/hanickaamurko/

V nedeľu dňa 11. februára ste aj s Vašimi ratolesťami u nás vítaní!

Vstupné 4€/osoba

Prosíme o rezerváciu na tel. čísle 0907 718 151 alebo emailom na info@monsterscafe.sk vzhľadom na limitovanú kapacitu miest.

Tešíme sa na vás

Váš Monsterscafe tím + Hanička a Murko