Mám/nemám ťa rád – cesta k naplnenému životu – workshop

Mám ťa rád – nemám ťa rád – cesta ku šťastiu a naplnenému životu
Inteligentný vzťah s druhým pohlavím – príručka pre používateľa

Aj vám to pripadá pritiahnuté za vlasy, že k novému autu dostanete 200-stranový návod a k novému vzťahu nič? A ku starému vzťahu nie je ani len servisná knižka…

Na workshope sa budeme venovať nasledujúcim témam:
• Koho je to vina, že… (doplň, čo ťa práve trápi)?
• Väčšina konfliktov sú len nedorozumenia – ako pochopím, čo mi partner vlastne chcel povedať? Ako môžem predísť prinajmenšom deviatim z desiatich?
• Ako môžeme svoj vzťah rozvíjať a posúvať tam, kde ho chceme mať?
• Je možné, že partnerovi spôsobujeme bolesť a ani o tom nevieme? Alebo partner nám spôsobuje bolesť a ani si to neuvedomuje?
• Ako mám vlastne partnerovi povedať, čo cítim? • Čo ak mi partner prejavuje svoju náklonnosť a ja to nevidím? Alebo je to naopak? Prečo si to nevšíma on?
• Partner hovorí a robí veci, ktoré mi pripadajú… (doplň, čo ťa napadne). Prečo to robí?

Vzťah s druhým človekom nie je trofej, ktorú vyhrám v súťaži a budem ju mať do konca života. Je to kvetina, ktorú treba polievať, dať jej teplo a svetlo a starať sa o ňu každý deň, inak zvädne a uhynie.

Na workshope budeme čerpať so životnej skúsenosti a teórii dovolíme vstúpiť len vtedy, ak bude vyskúšaná a bude fungovať.

Dávid vyštudoval filozofiu, germanistiku, ekonómiu a má PhD. z experimentálneho manažmentu. Za viac než 20 rokov svojej manažérskej kariéry prešiel od najnižších postov až do vrcholového manažmentu vo viacerých firmách. V súčasnosti sa venuje poradenstvu a sprevádzaniu ľudí na ceste za ich cieľmi a snami.

Vstupné: 10€/os. (platí sa na mieste v hotovosti + kto bude s workshopom nespokojný, má možnosť si svoje peniaze vziať pri odchode späť)

V prípade, že si želáte sa workshopu zúčastniť, prosím prihlasujte sa na david@leading-smart.com + tiež sa nám „zakliknite na udalosť“.

Tešíme sa na Vás

Váš Monsterscafe tím + David