Nájdi zdroj nekonečného sebavedomia – workshop

Nájdi zdroj nekonečného sebavedomia – workshop
Termín: 25. marca 2020

Čas: 17.30 – 20.00 h
Miesto: Monsters cafe a bar, Bratislava

Sebavedomie – slovo skloňované na každom „rohu“ sociálnych sietí. Ale ako zistiť, či ho mám vybudované? Ako zistiť, či ho mám zdravé a „viem ho nosiť“?

Existuje množstvo nástrojov, ktoré vám ho pomôžu vycvičiť. Jedným z nich je aj ŠTÝL – konkrétne štýl obliekania.
2 skvelé odborníčky v tejto oblasti Denisa a Vlaďka túto bibliu štýlu ovládajú a radi vás do nej zasvätia.

Pridaj sa k nám a príď na prvý workshop na tému, ktorá je a aj zostane nevyčerpateľnou a ktorá by mala byť, mimochodom, zaradená aspoň v dodatku novodobej knike kníh. 🙂

Čo si ako prvé povieš, keď sa ráno pozrieš do zrkadla? Och, aká som len spuchnutá, pribratá, unavená, vyčerpaná? Alebo použiješ filter optimizmu a uvedomíš si, ako sa máš rada, že si sa dobre vyspala a že vlastne stále vyzeráš fresh? 🙂
Cieľom totiž je, aby sme sa ráno zobúdzali s láskou v sebe, k sebe a aby to, aký štýl si na konkrétny deň zvolíme, vyzdvihlo nielen našu osobnosť, ALE VŠETKÝCH OKOLO NÁS – manžela, kolegyne, deti a vôbec… Aby krásny pocit skrz nás mohli mať všetci.

Komu je workshop určený:
– tým, ktoré „si nemajú čo obliecť“ 🙂
– shopoholičkám 🙂
– ženám na alebo po materskej dovolenke
– podnikateľkám
– každej z Vás

O prednášajúcich:

Vlaďka Balážová
je módna štylistka, ktorá žije a pracuje vo Viedni. Vytvorila koncept pre ženy, ktoré sa chcú o seba starať a nájsť ideálne riešenia pre svoj osobný štýl, no nemajú času nazvyš. Pod jej značkou IDEALE pôsobí tím profesionálov z oblasti módneho stylingu, vlasového stylingu, starostlivosti o pleť, ale aj odborníci na zdravie a výživu. Jej tipy a rady o štýle sú pravidelne publikované v rakúskych magazínoch.

Denisa Majská
je módna štylistka, žije a pracuje v Bratislave. Pôsobí pod značkou STYLE_D, spolupracuje s viacerými módnymi značkami aj návrhármi a organizuje workshopy pre ženy. Založila a vedie LUXURY BAZZAR – módny bazár, ktorý sa špecializuje na luxusné kabelky.

Vstupné: 24€/os.

Počet osôb na podujatí je limitovaný.

Viac informácií k registrácii na workshop nájdete tu:
https://superladies.sk/produkt/zdroj-nekonecneho-sebavedomia/